Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilkin adaptör girişindeki deformasyonlardır. Buna benzer arızalar şarj aletinin sürekli sokulup kaynaklandığı gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör onarımı bozuk girişin orijinal jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer voltajdan dolayı yanmasıdır. Bu tarz arızalar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik hatlarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik kabloları manyetik bir alan oluşturduğundan dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi notebookunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak laptopunuzu bataryayı çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSY Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.